• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Punts MVP

Pos.   Jugador Equip Punts MVP
1 Miguel 'M.Font' Font Rosselló Miguel 'M.Font' Font Rosselló Cholísimos 18
2 Marcos Emanuel Castro Marcos Emanuel Castro U.D. Delicatessen 13
- José Manuel Pardo Puche José Manuel Pardo Puche Atlético Rafael 13
4 Marcelo Matías Aguirre Boscato Marcelo Matías Aguirre Boscato U.D. Delicatessen 11
- Erick 'Espresso de Ávila' Nobel Muñoz Erick 'Espresso de Ávila' Nobel Muñoz Elefantes FC 11

Gols marcats

Pos.   Jugador Equip Gols marcats
1 José Manuel Pardo Puche José Manuel Pardo Puche Atlético Rafael 23
2 Marcos Emanuel Castro Marcos Emanuel Castro U.D. Delicatessen 16
3 Alberto 'Tito' Fernández Fernández Alberto 'Tito' Fernández Fernández Fritos Suecos 10
- Juan Antonio Busquets Payeras Juan Antonio Busquets Payeras Electrostocks 10
5 Juan José 'Tuti' Moreno Valiente Juan José 'Tuti' Moreno Valiente Bar Cine Club Carlos 9

Penals marcats

Pos.   Jugador Equip Penals marcats
1 Bartolomé  'Tomeu' Moranta Pizà Bartolomé 'Tomeu' Moranta Pizà Logitravel 1

Assistències

Pos.   Jugador Equip Assistències
1 José Manuel Pardo Puche José Manuel Pardo Puche Atlético Rafael 8
2 Iván Alfaro Sánchez Iván Alfaro Sánchez Inmo 83 5
- Andrés Vicente Llistó González Andrés Vicente Llistó González Cabras FC 5
- Juan Carlos 'Juanka' Quesada López Juan Carlos 'Juanka' Quesada López Electrostocks 5
5 Santiago L. Bosero Gómez Santiago L. Bosero Gómez U.D. Delicatessen 4

Gols rebuts

Pos.   Jugador Equip Gols rebuts
1 Carlos Simonet Reina Carlos Simonet Reina Electrostocks 28
2 Guillem Ramis Sureda Guillem Ramis Sureda Atlètic Ciutat 22
3 Pedro G. Ortega Conde Pedro G. Ortega Conde Tapaybirra C.F. 21
- Juan Yoomar Solano Bolaños Juan Yoomar Solano Bolaños U.D. Delicatessen 21
5 Josep 'Pep' Heredero Pinya Josep 'Pep' Heredero Pinya Habitissimo United 20

Gols rebuts mitjana

Pos.   Jugador Equip Gols rebuts mitjana
1 Mauricio 'Mauri' Valle Saavedra Mauricio 'Mauri' Valle Saavedra Autoescuela Salard 9
2 Lorenzo Reynés Sánchez Lorenzo Reynés Sánchez Aki Tamos 8
3 Guillem Ramis Sureda Guillem Ramis Sureda Atlètic Ciutat 7.33
4 Pedro Jose Marin Garrido Pedro Jose Marin Garrido Tapaybirra C.F. 7
- Iván Caldentey Siles Iván Caldentey Siles Aris Saint Nigerian 7

Gols Pròpia Porta

Pos.   Jugador Equip Gols Pròpia Porta
1 Ángel Vico Matías Ángel Vico Matías Electrostocks 1
- Xavier Socías Seguí Xavier Socías Seguí Ataskin F.C. 1
- Rodrigo Martín Gómez Rodrigo Martín Gómez The Lions Crew 1
- Jordi R. 'Yobo' Álvarez Rebassa Jordi R. 'Yobo' Álvarez Rebassa Aris Saint Nigerian 1
- Jonatan Masen Martín Jonatan Masen Martín Sporting de Madeira 1

Targetes grogues

Pos.   Jugador Equip Targetes grogues
1 Marcos Emanuel Castro Marcos Emanuel Castro U.D. Delicatessen 3
- Juan Carlos 'Juanka' Quesada López Juan Carlos 'Juanka' Quesada López Electrostocks 3
- Felipe López Abad Felipe López Abad Maricel F.C. 3
4 Ramiro Bibiloni Iso Ramiro Bibiloni Iso Aris Saint Nigerian 2
- Javier Martínez León Javier Martínez León Bar Cine Club Carlos 2

Doble targeta groga

Pos.   Jugador Equip Doble targeta groga
1 Santiago L. Bosero Gómez Santiago L. Bosero Gómez U.D. Delicatessen 1
- Pablo Gómez Micol Pablo Gómez Micol U.D. Delicatessen 1

Targetes vermelles

Pos.   Jugador Equip Targetes vermelles
1 Juan José 'Tuti' Moreno Valiente Juan José 'Tuti' Moreno Valiente Bar Cine Club Carlos 1
- Patrick Vilapriño Sangenis Patrick Vilapriño Sangenis La Orden de los Esenios 1

Sancionats

Estiu 2018
Jugador Durada Finalitza
Felipe López Abad 1 Jornada 8
Juan Carlos Quesada López 1 Jornada 8