• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Gols marcats

Pos.   Jugador Equip Gols marcats
1 Marcos Emanuel Castro U.D. Delicatessen 7
2 Alejandro 'el tigre' Martínez Rodríguez Alejandro 'el tigre' Martínez Rodríguez Esparta de Risa 5
- Adrián Urquizas Bermúdez Adrián Urquizas Bermúdez Apaga y vamonos 5
- Niculai Doru-Calin Niculai Doru-Calin Bar Cine Club Carlos 5
5 Carlos Fernández Fernández Carlos Fernández Fernández Inter-Pol 4

Gols rebuts

Pos.   Jugador Equip Gols rebuts
1 Iván Hoditx Martín Costa Iván Hoditx Martín Costa Quely United 15
2 Victor Manuel  Hermoso Palomar Victor Manuel Hermoso Palomar Sanudiet 10
3 Ismael Capilla Almazán Ismael Capilla Almazán La Roja 9
4 Pedro García Alcaraz Pedro García Alcaraz Vía Alemania 7
5 José Alejandro Garrido Cobo José Alejandro Garrido Cobo Pathetic Club de Bilbao 6

Gols rebuts mitjana

Pos.   Jugador Equip Gols rebuts mitjana
1 Iván Hoditx Martín Costa Iván Hoditx Martín Costa Quely United 7.5
2 Pedro García Alcaraz Pedro García Alcaraz Vía Alemania 7
3 David B. Frieherr Von Rotenham David B. Frieherr Von Rotenham 500 millas 5
- Victor Manuel  Hermoso Palomar Victor Manuel Hermoso Palomar Sanudiet 5
- Jesús García Salva Jesús García Salva Morcillas de Burgos 5

Targetes grogues

Pos.   Jugador Equip Targetes grogues
1 Abel Álvarez Manzano Abel Álvarez Manzano Inter-Pol 1
- José A. Arqués Olivares José A. Arqués Olivares Jardines Jasa FC 1
- Juan Enrique 'Copa' Díez Pozo Palma Palace 1
- Carlos Fernández Fernández Carlos Fernández Fernández Inter-Pol 1
- Alejandro  Fernández Sánchez Alejandro Fernández Sánchez Cabras FC 1

Doble targeta groga

Pos.   Jugador Equip Doble targeta groga

Targetes vermelles

Pos.   Jugador Equip Targetes vermelles
1 Javier 'Charly' Salleras Navarro Javier 'Charly' Salleras Navarro Jardines Jasa FC 1
- Ovidiu-Mihai Toader Ovidiu-Mihai Toader Bar Cine Club Carlos 1
- Jerome Trompette Jerome Trompette SCAITT 1

Punts MVP

Pos.   Jugador Equip Punts MVP
1 Adrián Urquizas Bermúdez Adrián Urquizas Bermúdez Apaga y vamonos 6
- Andrés Vicente Llistó González Andrés Vicente Llistó González Ice Wave FC 6
- Alejandro 'el tigre' Martínez Rodríguez Alejandro 'el tigre' Martínez Rodríguez Esparta de Risa 6
4 Niculai Doru-Calin Niculai Doru-Calin Bar Cine Club Carlos 5
- Daniel Trapero Robles Daniel Trapero Robles Pathetic Club de Bilbao 5

Sancionats

Tardor 2017-2018
Jugador Equip Durada Finalitza
Javier Salleras Navarro Jardines Jasa FC 1 Jornada 3
Ovidiu-Mihai Toader Bar Cine Club Carlos 7 Jornada 8
Jerome Trompette SCAITT 2 Jornada 4