• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Dimarts, 14-11-2017 - Jornada 1
1 20:00 h Bar Cine Club Carlos
3-3
H2a Uniformes ACTA report
1 21:00 h Pathetic Club de Bilbao
2-4
Pet's Place ACTA report
1 21:00 h Jardines Jasa FC
2-0
Sanudiet ACTA report
1 22:00 h Son Espartanes
0-1
Aston Birra ACTA report
1 22:00 h Vía Alemania
0-7
Esparta de Risa ACTA report
Dimarts, 21-11-2017 - Jornada 2
2 20:00 h Ponso's
2-4
Pathetic Club de Bilbao ACTA report
2 20:00 h Esparta de Risa
4-3
Son Espartanes ACTA report
2 21:00 h Pet's Place
3-1
Jardines Jasa FC ACTA report
2 21:00 h Sanudiet
2-8
Bar Cine Club Carlos ACTA report
2 22:00 h H2a Uniformes
4-2
Vía Alemania ACTA report
Dimarts, 28-11-2017 - Jornada 3
3 20:00 h Jardines Jasa FC
0-2
Ponso's ACTA report
3 20:00 h Son Espartanes
0-2
H2a Uniformes ACTA report
3 21:00 h Bar Cine Club Carlos
4-1
Pet's Place ACTA report
3 21:00 h Vía Alemania
0-4
Sanudiet ACTA report
3 22:00 h Aston Birra
0-2
Esparta de Risa ACTA report
Dimarts, 05-12-2017 - Jornada 4
4 20:00 h Jardines Jasa FC
4-1
Son Espartanes ACTA report
4 21:00 h Bar Cine Club Carlos
2-3
Vía Alemania ACTA report
4 21:00 h Pet's Place
4-2
H2a Uniformes ACTA report
4 22:00 h Ponso's
3-0
Esparta de Risa ACTA report
4 22:00 h Pathetic Club de Bilbao
4-2
Aston Birra ACTA report
Dimarts, 12-12-2017 - Jornada 5
5 20:00 h Bar Cine Club Carlos
6-5
Pathetic Club de Bilbao ACTA report
5 20:00 h Vía Alemania
0-1
Ponso's ACTA report
5 21:00 h Aston Birra
1-1
Sanudiet ACTA report
5 21:00 h Son Espartanes
0-1
Pet's Place ACTA report
5 22:00 h Esparta de Risa
2-1
H2a Uniformes ACTA report
Dimarts, 19-12-2017 - Jornada 6
6 20:00 h Jardines Jasa FC
2-2
Bar Cine Club Carlos ACTA report
6 20:00 h Ponso's
3-3
Son Espartanes ACTA report
6 21:00 h Pathetic Club de Bilbao
6-3
Vía Alemania ACTA report
6 21:00 h Pet's Place
1-1
Aston Birra ACTA report
6 22:00 h Sanudiet
0-3
Esparta de Risa ACTA report
Dimarts, 09-01-2018 - Jornada 7
7 20:00 h Son Espartanes
1-5
Pathetic Club de Bilbao ACTA report
7 21:00 h H2a Uniformes
1-2
Sanudiet ACTA report
7 21:00 h Vía Alemania
0-9
Jardines Jasa FC ACTA report
7 22:00 h Esparta de Risa
2-4
Pet's Place ACTA report
7 22:00 h Aston Birra
1-6
Ponso's ACTA report
Dimarts, 16-01-2018 - Jornada 8
8 20:00 h Pathetic Club de Bilbao
2-2
Jardines Jasa FC ACTA report
8 21:00 h Ponso's
1-1
Bar Cine Club Carlos ACTA report
8 21:00 h Pet's Place
5-0
Vía Alemania ACTA report
8 22:00 h H2a Uniformes
1-2
Aston Birra ACTA report
8 22:00 h Sanudiet
3-3
Son Espartanes ACTA report
Dimarts, 23-01-2018 - Jornada 9
9 20:00 h H2a Uniformes
2-4
Ponso's ACTA report
9 21:00 h Sanudiet
0-2
Pet's Place ACTA report
9 21:00 h Son Espartanes
2-4
Bar Cine Club Carlos ACTA report
9 22:00 h Aston Birra
2-6
Jardines Jasa FC ACTA report
9 22:00 h Esparta de Risa
3-3
Pathetic Club de Bilbao ACTA report
Dimarts, 30-01-2018 - Jornada 10
10 20:00 h Pathetic Club de Bilbao
3-4
H2a Uniformes ACTA report
10 21:00 h Vía Alemania
2-9
Son Espartanes ACTA report
10 21:00 h Ponso's
2-3
Sanudiet ACTA report
10 22:00 h Bar Cine Club Carlos
5-0
Aston Birra ACTA report
10 22:00 h Jardines Jasa FC
2-3
Esparta de Risa ACTA report
Dimarts, 06-02-2018 - Jornada 11
11 20:00 h H2a Uniformes
1-4
Jardines Jasa FC ACTA report
11 21:00 h Pet's Place
4-4
Ponso's ACTA report
11 21:00 h Sanudiet
3-8
Pathetic Club de Bilbao ACTA report
11 22:00 h Aston Birra
3-0
Vía Alemania ACTA report
11 22:00 h Esparta de Risa
2-12
Bar Cine Club Carlos ACTA report

Sancionats

Tardor 2017-2018
Jugador Equip Durada Finalitza
Sergio Ferragut Guerrero Quely United 3 Final - 3r i 4t Classificat
Joan Mas García SCAITT 1 Jornada 10
Marc Moragues Riera Palma Palace 3 Final, 3r i 4t Classificat
Marc Moragues Riera Palma Palace 10 Jornada 11
Iván Moya Donis H2a Uniformes 1 Quarts de Final
Iván Moya Donis H2a Uniformes 2 Jornada 11
Xavier Suñer Culla Esparta de Risa 3 Final, 3r i 4t Classificat