• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Dijous, 16-11-2017 - Jornada 1
1 20:00 h Sollermar
0-1
Feeling Home ACTA report
1 20:00 h Shakespeare
1-1
Logitravel ACTA report
1 21:00 h Morcillas de Burgos
2-5
Exclusive Catering ACTA report
1 21:00 h Celta de Vino
1-0
Megasport FC ACTA report
1 22:00 h Unión Es Fortí
1-4
Palma Palace ACTA report
Dijous, 23-11-2017 - Jornada 2
2 20:00 h Palma Palace
3-0
Sollermar ACTA report
2 20:00 h Logitravel
0-0
Morcillas de Burgos ACTA report
2 21:00 h Feeling Home
0-2
Shakespeare ACTA report
2 21:00 h Exclusive Catering
6-4
Atlético de Meereen ACTA report
2 22:00 h Megasport FC
6-2
Unión Es Fortí ACTA report
Dijous, 30-11-2017 - Jornada 3
3 20:00 h Sollermar
0-3
Shakespeare ACTA report
3 20:00 h Morcillas de Burgos
1-2
Feeling Home ACTA report
3 21:00 h Palma Palace
2-1
Megasport FC ACTA report
3 21:00 h Atlético de Meereen
3-2
Logitravel ACTA report
3 22:00 h Celta de Vino
2-1
Exclusive Catering ACTA report
Dijous, 14-12-2017 - Jornada 4
4 20:00 h Atlético de Meereen
2-4
Shakespeare ACTA report
4 20:00 h Celta de Vino
3-1
Feeling Home ACTA report
4 21:00 h Sollermar
3-2
Morcillas de Burgos ACTA report
4 21:00 h Palma Palace
3-1
Exclusive Catering ACTA report
4 22:00 h Unión Es Fortí
0-5
Logitravel ACTA report
Dijous, 21-12-2017 - Jornada 5
5 20:00 h Logitravel
1-3
Celta de Vino ACTA report
5 21:00 h Feeling Home
4-2
Atlético de Meereen ACTA report
5 21:00 h Shakespeare
2-0
Morcillas de Burgos ACTA report
5 22:00 h Megasport FC
3-0
Sollermar ACTA report
5 22:00 h Exclusive Catering
3-1
Unión Es Fortí ACTA report
Dijous, 04-01-2018 - Jornada 6
6 20:00 h Logitravel
0-3
Palma Palace ACTA report
6 21:00 h Shakespeare
3-1
Celta de Vino ACTA report
6 21:00 h Morcillas de Burgos
1-2
Atlético de Meereen ACTA report
6 22:00 h Exclusive Catering
2-4
Megasport FC ACTA report
6 22:00 h Feeling Home
3-1
Unión Es Fortí ACTA report
Dijous, 11-01-2018 - Jornada 7
7 20:00 h Sollermar
3-3
Atlético de Meereen ACTA report
7 20:00 h Palma Palace
0-3
Feeling Home ACTA report
7 21:00 h Megasport FC
1-0
Logitravel ACTA report
7 21:00 h Celta de Vino
1-3
Morcillas de Burgos ACTA report
7 22:00 h Unión Es Fortí
2-5
Shakespeare ACTA report
Dijous, 18-01-2018 - Jornada 8
8 20:00 h Shakespeare
1-5
Palma Palace ACTA report
8 21:00 h Exclusive Catering
2-3
Sollermar ACTA report
8 21:00 h Atlético de Meereen
4-1
Celta de Vino ACTA report
8 22:00 h Feeling Home
4-1
Megasport FC ACTA report
8 22:00 h Morcillas de Burgos
4-2
Unión Es Fortí ACTA report
Dijous, 25-01-2018 - Jornada 9
9 20:00 h Sollermar
4-0
Celta de Vino ACTA report
9 20:00 h Exclusive Catering
1-6
Logitravel ACTA report
9 21:00 h Palma Palace
2-4
Morcillas de Burgos ACTA report
9 21:00 h Unión Es Fortí
2-6
Atlético de Meereen ACTA report
9 22:00 h Megasport FC
1-1
Shakespeare ACTA report
Dijous, 01-02-2018 - Jornada 10
10 20:00 h Sollermar
4-2
Logitravel ACTA report
10 21:00 h Feeling Home
3-1
Exclusive Catering ACTA report
10 21:00 h Atlético de Meereen
5-2
Palma Palace ACTA report
10 22:00 h Celta de Vino
3-0
Unión Es Fortí ACTA report
10 22:00 h Morcillas de Burgos
2-6
Megasport FC ACTA report
Dijous, 08-02-2018 - Jornada 11
11 20:00 h Palma Palace
2-1
Celta de Vino ACTA report
11 20:00 h Logitravel
3-2
Feeling Home ACTA report
11 21:00 h Unión Es Fortí
1-4
Sollermar ACTA report
11 21:00 h Exclusive Catering
0-3
Shakespeare ACTA report
11 22:00 h Megasport FC
5-1
Atlético de Meereen ACTA report

Sancionats

Tardor 2017-2018
Jugador Equip Durada Finalitza
Sergio Ferragut Guerrero Quely United 3 Final - 3r i 4t Classificat
Joan Mas García SCAITT 1 Jornada 10
Marc Moragues Riera Palma Palace 3 Final, 3r i 4t Classificat
Marc Moragues Riera Palma Palace 10 Jornada 11
Iván Moya Donis H2a Uniformes 1 Quarts de Final
Iván Moya Donis H2a Uniformes 2 Jornada 11
Xavier Suñer Culla Esparta de Risa 3 Final, 3r i 4t Classificat