Print 

Dimecres, 18-07-2018 - Jornada 1
1 20:00 h 500 millas
6-0
Atlètic Ciutat ACTA report
1 20:00 h CSI-F Futsal
3-4
Electrostocks ACTA report
1 21:00 h Aris Saint Nigerian
2-3
Nottingham Prisas F.C. ACTA report
1 21:00 h Autoescuela Salard
3-1
Caña aquí F.C. ACTA report
1 22:00 h GD Rehabilitaciones
1-4
Atlético Rafael ACTA report
Dimecres, 25-07-2018 - Jornada 2
2 20:00 h Electrostocks
1-6
Autoescuela Salard ACTA report
2 20:00 h Atlètic Ciutat
0-3
GD Rehabilitaciones ACTA report
2 21:00 h Caña aquí F.C.
0-2
Aris Saint Nigerian ACTA report
2 21:00 h Nottingham Prisas F.C.
2-2
500 millas ACTA report
2 22:00 h Atlético Rafael
4-2
CSI-F Futsal ACTA report
Dimecres, 01-08-2018 - Jornada 3
3 20:00 h Caña aquí F.C.
5-6
Electrostocks ACTA report
3 20:00 h CSI-F Futsal
3-1
Atlètic Ciutat ACTA report
3 21:00 h Aris Saint Nigerian
3-2
500 millas ACTA report
3 21:00 h GD Rehabilitaciones
2-3
Nottingham Prisas F.C. ACTA report
3 22:00 h Autoescuela Salard
0-9
Atlético Rafael ACTA report
Dimecres, 29-08-2018 - Jornada 4
4 20:00 h 500 millas
0-3
GD Rehabilitaciones ACTA report
4 20:00 h Nottingham Prisas F.C.
3-1
CSI-F Futsal ACTA report
4 21:00 h Electrostocks
2-3
Aris Saint Nigerian ACTA report
4 21:00 h Atlético Rafael
0-3
Caña aquí F.C. ACTA report
4 22:00 h Atlètic Ciutat
0-3
Autoescuela Salard ACTA report
Dimecres, 05-09-2018 - Jornada 5
5 20:00 h Aris Saint Nigerian
1-4
GD Rehabilitaciones ACTA report
5 20:00 h CSI-F Futsal
1-4
500 millas ACTA report
5 21:00 h Electrostocks
1-7
Atlético Rafael ACTA report
5 21:00 h Caña aquí F.C.
6-0
Atlètic Ciutat ACTA report
5 22:00 h Autoescuela Salard
1-5
Nottingham Prisas F.C. ACTA report
Dimecres, 12-09-2018 - Jornada 6
6 20:00 h GD Rehabilitaciones
3-5
CSI-F Futsal ACTA report
6 20:00 h Atlètic Ciutat
1-8
Electrostocks ACTA report
6 21:00 h Atlético Rafael
7-3
Aris Saint Nigerian ACTA report
6 21:00 h 500 millas
2-2
Autoescuela Salard ACTA report
6 22:00 h Nottingham Prisas F.C.
3-2
Caña aquí F.C. ACTA report
Dimecres, 19-09-2018 - Jornada 7
7 20:00 h Autoescuela Salard
0-2
GD Rehabilitaciones ACTA report
7 20:00 h Caña aquí F.C.
3-5
500 millas ACTA report
7 21:00 h Aris Saint Nigerian
2-3
CSI-F Futsal ACTA report
7 21:00 h Atlético Rafael
8-2
Atlètic Ciutat ACTA report
7 22:00 h Electrostocks
2-6
Nottingham Prisas F.C. ACTA report
Dimecres, 26-09-2018 - Jornada 8
8 20:00 h GD Rehabilitaciones
-
Caña aquí F.C. Prèvia del partitACTA report
8 20:00 h 500 millas
-
Electrostocks Prèvia del partitACTA report
8 21:00 h Atlètic Ciutat
-
Aris Saint Nigerian Prèvia del partitACTA report
8 21:00 h CSI-F Futsal
-
Autoescuela Salard Prèvia del partitACTA report
8 22:00 h Nottingham Prisas F.C.
-
Atlético Rafael Prèvia del partitACTA report
Dimecres, 10-10-2018 - Jornada 9
9 20:00 h Caña aquí F.C.
-
CSI-F Futsal Prèvia del partitACTA report
9 20:00 h Electrostocks
-
GD Rehabilitaciones Prèvia del partitACTA report
9 21:00 h Atlètic Ciutat
-
Nottingham Prisas F.C. Prèvia del partitACTA report
9 21:00 h Atlético Rafael
-
500 millas Prèvia del partitACTA report
9 22:00 h Aris Saint Nigerian
-
Autoescuela Salard Prèvia del partitACTA report