Print 

Dilluns, 15-07-2019 - Jornada 1
1 20:00 h Leña para el carbón
1-2
Ice Wave FC ACTA report
1 20:00 h Cabras FC
2-1
Jandro's Bar ACTA report
1 21:00 h Parquesquina FC
1-1
Impresrapit G.P. ACTA report
1 21:00 h Aluminios Sanz
3-6
Los Galacticos ACTA report
1 22:00 h Sporting de Madeira
3-1
La Roja ACTA report
Dilluns, 22-07-2019 - Jornada 2
2 20:00 h Ice Wave FC
-
Los Galacticos Prèvia del partitACTA report
2 20:00 h Leña para el carbón
-
Jandro's Bar Prèvia del partitACTA report
2 21:00 h Cabras FC
-
Impresrapit G.P. Prèvia del partitACTA report
2 21:00 h Aluminios Sanz
-
La Roja Prèvia del partitACTA report
Dimarts, 23-07-2019 - Jornada 2
2 22:00 h Sporting de Madeira
-
Parquesquina FC Prèvia del partitACTA report
Dilluns, 29-07-2019 - Jornada 3
3 20:00 h Parquesquina FC
-
Los Galacticos Prèvia del partitACTA report
3 20:00 h Jandro's Bar
-
Ice Wave FC Prèvia del partitACTA report
3 21:00 h Impresrapit G.P.
-
Aluminios Sanz Prèvia del partitACTA report
3 21:00 h La Roja
-
Leña para el carbón Prèvia del partitACTA report
Dimarts, 30-07-2019 - Jornada 3
3 22:00 h Sporting de Madeira
-
Cabras FC Prèvia del partitACTA report
Dilluns, 02-09-2019 - Jornada 4
4 20:00 h Cabras FC
-
Parquesquina FC Prèvia del partitACTA report
4 20:00 h Ice Wave FC
-
La Roja Prèvia del partitACTA report
4 21:00 h Los Galacticos
-
Jandro's Bar Prèvia del partitACTA report
4 21:00 h Leña para el carbón
-
Impresrapit G.P. Prèvia del partitACTA report
Dimarts, 03-09-2019 - Jornada 4
4 20:00 h Aluminios Sanz
-
Sporting de Madeira Prèvia del partitACTA report
Dilluns, 09-09-2019 - Jornada 5
5 21:00 h Cabras FC
-
Aluminios Sanz Prèvia del partitACTA report
5 21:00 h La Roja
-
Los Galacticos Prèvia del partitACTA report
5 22:00 h Parquesquina FC
-
Jandro's Bar Prèvia del partitACTA report
5 22:00 h Impresrapit G.P.
-
Ice Wave FC Prèvia del partitACTA report
Dimarts, 10-09-2019 - Jornada 5
5 22:00 h Sporting de Madeira
-
Leña para el carbón Prèvia del partitACTA report
Dilluns, 16-09-2019 - Jornada 6
6 20:00 h Jandro's Bar
-
La Roja Prèvia del partitACTA report
6 20:00 h Leña para el carbón
-
Cabras FC Prèvia del partitACTA report
6 21:00 h Aluminios Sanz
-
Parquesquina FC Prèvia del partitACTA report
6 21:00 h Los Galacticos
-
Impresrapit G.P. Prèvia del partitACTA report
Dimarts, 17-09-2019 - Jornada 6
6 22:00 h Ice Wave FC
-
Sporting de Madeira Prèvia del partitACTA report
Dilluns, 23-09-2019 - Jornada 7
7 21:00 h Aluminios Sanz
-
Leña para el carbón Prèvia del partitACTA report
7 21:00 h Cabras FC
-
Ice Wave FC Prèvia del partitACTA report
7 22:00 h Parquesquina FC
-
La Roja Prèvia del partitACTA report
7 22:00 h Impresrapit G.P.
-
Jandro's Bar Prèvia del partitACTA report
Dimarts, 24-09-2019 - Jornada 7
7 20:00 h Sporting de Madeira
-
Los Galacticos Prèvia del partitACTA report
Dilluns, 30-09-2019 - Jornada 8
8 21:00 h Leña para el carbón
-
Parquesquina FC Prèvia del partitACTA report
8 21:00 h Los Galacticos
-
Cabras FC Prèvia del partitACTA report
8 22:00 h La Roja
-
Impresrapit G.P. Prèvia del partitACTA report
8 22:00 h Ice Wave FC
-
Aluminios Sanz Prèvia del partitACTA report
Dimarts, 01-10-2019 - Jornada 8
8 21:00 h Jandro's Bar
-
Sporting de Madeira Prèvia del partitACTA report
Dilluns, 07-10-2019 - Jornada 9
9 20:00 h Los Galacticos
-
Leña para el carbón Prèvia del partitACTA report
9 20:00 h La Roja
-
Cabras FC Prèvia del partitACTA report
9 21:00 h Parquesquina FC
-
Ice Wave FC Prèvia del partitACTA report
9 21:00 h Jandro's Bar
-
Aluminios Sanz Prèvia del partitACTA report
Dimarts, 08-10-2019 - Jornada 9
9 22:00 h Impresrapit G.P.
-
Sporting de Madeira Prèvia del partitACTA report