Print 

Dilluns, 09-07-2018 - Jornada 1
1 20:00 h Inmo 83
7-2
Habitissimo United ACTA report
1 20:00 h Cabras FC
4-0
Tapaybirra C.F. ACTA report
1 21:00 h Ataskin F.C.
1-4
La Roja ACTA report
1 21:00 h U.D. Delicatessen
4-4
Bar Cine Club Carlos ACTA report
1 22:00 h Ice Wave FC
0-0
La Orden de los Esenios ACTA report
Dilluns, 16-07-2018 - Jornada 2
2 20:00 h Cabras FC
4-1
Aluminios Sanz ACTA report
2 20:00 h Ice Wave FC
5-3
Habitissimo United ACTA report
2 21:00 h Bar Cine Club Carlos
1-0
La Roja ACTA report
2 21:00 h Ataskin F.C.
6-0
Tapaybirra C.F. ACTA report
2 22:00 h U.D. Delicatessen
4-0
La Orden de los Esenios ACTA report
Dilluns, 23-07-2018 - Jornada 3
3 20:00 h Tapaybirra C.F.
1-5
Ice Wave FC ACTA report
3 20:00 h Habitissimo United
1-8
Cabras FC ACTA report
3 21:00 h La Roja
2-3
U.D. Delicatessen ACTA report
3 21:00 h Aluminios Sanz
3-0
Inmo 83 ACTA report
3 22:00 h La Orden de los Esenios
0-3
Ataskin F.C. ACTA report
Dilluns, 30-07-2018 - Jornada 4
4 20:00 h Aluminios Sanz
3-4
Ice Wave FC ACTA report
4 21:00 h Tapaybirra C.F.
3-10
U.D. Delicatessen ACTA report
4 21:00 h La Orden de los Esenios
2-4
Bar Cine Club Carlos ACTA report
4 22:00 h Inmo 83
0-3
Cabras FC ACTA report
4 22:00 h Habitissimo United
0-3
Ataskin F.C. ACTA report
Dilluns, 27-08-2018 - Jornada 5
5 20:00 h Ice Wave FC
4-3
Inmo 83 ACTA report
5 20:00 h U.D. Delicatessen
3-5
Habitissimo United ACTA report
5 21:00 h Ataskin F.C.
4-2
Aluminios Sanz ACTA report
5 21:00 h Bar Cine Club Carlos
4-0
Tapaybirra C.F. ACTA report
5 22:00 h La Roja
1-1
La Orden de los Esenios ACTA report
Dilluns, 03-09-2018 - Jornada 6
6 20:00 h Inmo 83
5-2
Ataskin F.C. ACTA report
6 20:00 h Cabras FC
6-1
Ice Wave FC ACTA report
6 21:00 h Habitissimo United
0-3
Bar Cine Club Carlos ACTA report
6 21:00 h Aluminios Sanz
3-0
U.D. Delicatessen ACTA report
6 22:00 h Tapaybirra C.F.
3-6
La Roja ACTA report
Dilluns, 10-09-2018 - Jornada 7
7 20:00 h U.D. Delicatessen
3-5
Inmo 83 ACTA report
7 21:00 h Ataskin F.C.
1-3
Cabras FC ACTA report
7 22:00 h La Orden de los Esenios
4-4
Tapaybirra C.F. ACTA report
Dimecres, 19-09-2018 - Jornada 7
7 22:00 h Bar Cine Club Carlos
6-2
Aluminios Sanz ACTA report
Dimarts, 25-09-2018 - Jornada 7
7 20:00 h La Roja
4-1
Habitissimo United ACTA report
Dilluns, 17-09-2018 - Jornada 8
8 20:00 h Aluminios Sanz
5-1
La Roja ACTA report
8 20:00 h Inmo 83
5-1
Bar Cine Club Carlos ACTA report
8 21:00 h Habitissimo United
1-2
La Orden de los Esenios ACTA report
8 21:00 h Cabras FC
2-4
U.D. Delicatessen ACTA report
8 22:00 h Ice Wave FC
2-0
Ataskin F.C. ACTA report
Dilluns, 24-09-2018 - Jornada 9
9 20:00 h Bar Cine Club Carlos
3-3
Cabras FC ACTA report
9 20:00 h Tapaybirra C.F.
0-3
Habitissimo United ACTA report
9 21:00 h La Roja
0-4
Inmo 83 ACTA report
9 21:00 h U.D. Delicatessen
5-1
Ice Wave FC ACTA report
9 22:00 h La Orden de los Esenios
2-5
Aluminios Sanz ACTA report
Dilluns, 01-10-2018 - Jornada 10
10 20:00 h Aluminios Sanz
5-2
Tapaybirra C.F. ACTA report
10 20:00 h Cabras FC
3-0
La Roja ACTA report
10 21:00 h Inmo 83
12-0
La Orden de los Esenios ACTA report
10 21:00 h Ice Wave FC
0-3
Bar Cine Club Carlos ACTA report
10 22:00 h Ataskin F.C.
0-3
U.D. Delicatessen ACTA report
Dilluns, 08-10-2018 - Jornada 11
11 20:00 h La Roja
2-1
Ice Wave FC ACTA report
11 20:00 h Habitissimo United
3-0
Aluminios Sanz ACTA report
11 21:00 h La Orden de los Esenios
1-8
Cabras FC ACTA report
11 21:00 h Tapaybirra C.F.
0-19
Inmo 83 ACTA report
11 22:00 h Bar Cine Club Carlos
6-2
Ataskin F.C. ACTA report