Print 

Dilluns, 13-11-2017 - Jornada 1
1 20:00 h Cabras FC
2-2
La Roja ACTA report
1 20:00 h R.C.D. Cacahuete
3-0
Habitissimo United ACTA report
1 21:00 h Aluminios Sanz
3-4
Apaga y vamonos ACTA report
1 21:00 h U.D. Delicatessen
10-1
Quely United ACTA report
1 22:00 h SCAITT
5-2
Sporting Invernalia ACTA report
1 22:00 h Inter-Pol
1-4
Ice Wave FC ACTA report
Dilluns, 20-11-2017 - Jornada 2
2 20:00 h Apaga y vamonos
5-2
SCAITT ACTA report
2 20:00 h Ice Wave FC
2-1
R.C.D. Cacahuete ACTA report
2 21:00 h La Roja
2-7
U.D. Delicatessen ACTA report
2 21:00 h Habitissimo United
3-0
Aluminios Sanz ACTA report
2 22:00 h Sporting Invernalia
0-3
Cabras FC ACTA report
2 22:00 h Quely United
0-5
Inter-Pol ACTA report
Dilluns, 27-11-2017 - Jornada 3
3 20:00 h SCAITT
2-2
Aluminios Sanz ACTA report
3 20:00 h Ice Wave FC
1-2
U.D. Delicatessen ACTA report
3 21:00 h Quely United
0-1
Cabras FC ACTA report
3 21:00 h Apaga y vamonos
2-2
R.C.D. Cacahuete ACTA report
3 22:00 h Sporting Invernalia
3-2
La Roja ACTA report
3 22:00 h Habitissimo United
3-2
Inter-Pol ACTA report
Dilluns, 04-12-2017 - Jornada 4
4 20:00 h R.C.D. Cacahuete
2-0
SCAITT ACTA report
4 20:00 h Cabras FC
4-2
Ice Wave FC ACTA report
4 21:00 h La Roja
1-2
Quely United ACTA report
4 21:00 h U.D. Delicatessen
10-1
Habitissimo United ACTA report
4 22:00 h Aluminios Sanz
2-3
Sporting Invernalia ACTA report
4 22:00 h Inter-Pol
2-4
Apaga y vamonos ACTA report
Dilluns, 11-12-2017 - Jornada 5
5 20:00 h Apaga y vamonos
4-2
Ice Wave FC ACTA report
5 20:00 h SCAITT
0-4
Quely United ACTA report
5 21:00 h Sporting Invernalia
1-1
Habitissimo United ACTA report
5 21:00 h Aluminios Sanz
1-3
La Roja ACTA report
5 22:00 h Inter-Pol
1-4
U.D. Delicatessen ACTA report
Dijous, 04-01-2018 - Jornada 5
5 20:00 h R.C.D. Cacahuete
3-3
Cabras FC ACTA report
Dilluns, 18-12-2017 - Jornada 6
6 20:00 h Quely United
1-6
Ice Wave FC ACTA report
6 20:00 h La Roja
4-2
Habitissimo United ACTA report
6 21:00 h U.D. Delicatessen
6-1
SCAITT ACTA report
6 21:00 h Cabras FC
2-3
Apaga y vamonos ACTA report
6 22:00 h R.C.D. Cacahuete
3-1
Sporting Invernalia ACTA report
6 22:00 h Inter-Pol
3-4
Aluminios Sanz ACTA report
Dilluns, 08-01-2018 - Jornada 7
7 20:00 h Habitissimo United
5-1
Quely United ACTA report
7 20:00 h SCAITT
1-2
Cabras FC ACTA report
7 21:00 h Aluminios Sanz
2-5
U.D. Delicatessen ACTA report
7 21:00 h Apaga y vamonos
4-2
La Roja ACTA report
7 22:00 h Sporting Invernalia
2-9
Ice Wave FC ACTA report
7 22:00 h R.C.D. Cacahuete
4-1
Inter-Pol ACTA report
Dilluns, 15-01-2018 - Jornada 8
8 20:00 h Ice Wave FC
6-2
Habitissimo United ACTA report
8 20:00 h Cabras FC
3-3
Aluminios Sanz ACTA report
8 21:00 h U.D. Delicatessen
3-1
R.C.D. Cacahuete ACTA report
8 21:00 h Quely United
1-12
Apaga y vamonos ACTA report
8 22:00 h Inter-Pol
3-5
Sporting Invernalia ACTA report
8 22:00 h La Roja
2-3
SCAITT ACTA report
Dilluns, 22-01-2018 - Jornada 9
9 20:00 h Ice Wave FC
4-0
La Roja ACTA report
9 20:00 h Habitissimo United
2-2
Cabras FC ACTA report
9 21:00 h Aluminios Sanz
4-0
R.C.D. Cacahuete ACTA report
9 21:00 h Apaga y vamonos
6-5
U.D. Delicatessen ACTA report
9 22:00 h Sporting Invernalia
4-0
Quely United ACTA report
9 22:00 h SCAITT
2-3
Inter-Pol ACTA report
Dilluns, 29-01-2018 - Jornada 10
10 20:00 h Habitissimo United
1-5
Apaga y vamonos ACTA report
10 20:00 h Ice Wave FC
3-2
SCAITT ACTA report
10 21:00 h La Roja
1-1
R.C.D. Cacahuete ACTA report
10 21:00 h Quely United
2-2
Aluminios Sanz ACTA report
10 22:00 h U.D. Delicatessen
3-1
Sporting Invernalia ACTA report
10 22:00 h Cabras FC
3-0
Inter-Pol ACTA report
Dilluns, 05-02-2018 - Jornada 11
11 20:00 h SCAITT
8-7
Habitissimo United ACTA report
11 20:00 h Aluminios Sanz
0-3
Ice Wave FC ACTA report
11 21:00 h U.D. Delicatessen
4-3
Cabras FC ACTA report
11 21:00 h R.C.D. Cacahuete
5-1
Quely United ACTA report
11 22:00 h Sporting Invernalia
3-2
Apaga y vamonos ACTA report
11 22:00 h Inter-Pol
1-1
La Roja ACTA report