• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Albert Díaz Costa | Grup 1 Estiu 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Albert Díaz Costa
Nom: Albert Díaz Costa
Any: 1994
Alçada: 184 cm
Pes: 73 kg
Dorsal: 7
Posició: Defenses
Peu dominant: Dretà

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dilluns, 15.07.2019 Sporting de Madeira 3 - 1 La Roja 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Dimarts, 23.07.2019 Sporting de Madeira 2 - 0 Parquesquina FC 2 1 0 0 0 0 0 0 0
Dilluns, 29.07.2019 Sporting de Madeira 1 - 2 Cabras FC 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Dimarts, 03.09.2019 Aluminios Sanz 2 - 2 Sporting de Madeira 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimarts, 24.09.2019 Sporting de Madeira 7 - 1 Los Galacticos 0 2 0 0 0 0 0 0 0
Dimarts, 01.10.2019 Jandro's Bar 2 - 1 Sporting de Madeira 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimarts, 08.10.2019 Avengers 2 - 2 Sporting de Madeira 3 1 0 0 0 0 0 0 0
Dimarts, 15.10.2019 Sporting de Madeira 1 - 4 Leña para el carbón 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Dijous, 24.10.2019 1 - 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 5 8 0 0 0 0 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Estiu 2019 Sporting de Madeira 9 5 8 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2019 Sporting de Madeira 12 2 5 0 1 0 0 0 0 0 0
Tardor 2018-2019 Sporting de Madeira 10 8 4 0 1 0 0 0 0 0 0
Estiu 2018 Sporting de Madeira 11 7 7 0 1 0 0 0 0 0 0
Tardor 2019-2020 Sporting de Madeira 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2018 Sporting Invernalia 13 8 9 0 1 0 0 0 0 0 0
Estiu 2013 Sporting de Madeira 12 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2013-2014 Sporting de Madeira 13 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2014 Sporting de Madeira 13 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Estiu 2014 Sporting de Madeira 10 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2014-2015 Sporting de Madeira 11 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2015 Sporting de Madeira 11 0 3 0 0 0 0 0 2 0 0
Estiu 2015 Sporting de Madeira 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2015-2016 Sporting de Madeira 14 0 9 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2016 Sporting de Madeira 12 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2016-2017 Real Burn 10 0 3 0 0 0 0 0 1 0 0
Primavera 2017 Sanudiet 9 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Estiu 2017 Sanudiet 5 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2017-2018 Sporting Invernalia 12 4 5 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 197 50 70 0 4 0 0 0 3 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 1 Estiu 2019 Estiu 2019 Sporting de Madeira Defenses
Grup 1 Primavera 2019 Primavera 2019 Sporting de Madeira Defenses
Grup 1 Tardor 2018-2019 Tardor 2018-2019 Sporting de Madeira Defenses
Grup 2 Estiu 2018 Estiu 2018 Sporting de Madeira Defenses
Grup 2 Tardor 2019-2020 Tardor 2019-2020 Sporting de Madeira Defenses
Grup 4 Primavera 2018 Primavera 2018 Sporting Invernalia Defenses
Grup 4 Estiu 2013 Estiu 2013 Sporting de Madeira Davanters
Grup 2 Tardor 13-14 Tardor 2013-2014 Sporting de Madeira Davanters
Grup 2 Primavera 2014 Primavera 2014 Sporting de Madeira Davanters
Grup 2 Estiu 2014 Estiu 2014 Sporting de Madeira Davanters
Grup 2 Tardor 2014-2015 Tardor 2014-2015 Sporting de Madeira Davanters
Play-off 2a Primavera 2015 Primavera 2015 Sporting de Madeira Defenses
Play-off 3a Estiu 2015 Estiu 2015 Sporting de Madeira Davanters
Play-Off 4a Tardor 15-16 Tardor 2015-2016 Sporting de Madeira Migcampistes
Grup 5 Primavera 2016 Primavera 2016 Sporting de Madeira Davanters
Grup 1 Tardor 2016-17 Tardor 2016-2017 Real Burn Defenses
Grup 3 Primavera 2017 Primavera 2017 Sanudiet Davanters
Grup 3 Estiu 2017 Estiu 2017 Sanudiet Davanters
Grup 1 Tardor 2017-2018 Tardor 2017-2018 Sporting Invernalia Defenses

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final