• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Player Information: Fernando 'Zizou' Marín Rodríguez | Grup 2 Estiu 2019
Print 

Dades personals

Fotografia de Fernando 'Zizou' Marín Rodríguez
Nom: Fernando 'Zizou' Marín Rodríguez
Conegut com: Zizou
Any: 1978
Dorsal: 6
Posició: Davanters
Peu dominant: Esquerrà

Historial de partits

Partits Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
Dimarts, 16.07.2019 Habitissimo United 0 - 4 Ipanema 0 0 0 3 0 0 0 0 0
Dimarts, 23.07.2019 Ipanema 3 - 2 Maricel F.C. 0 0 0 1 0 0 0 0 0
Dimarts, 30.07.2019 GD Rehabilitaciones 1 - 8 Ipanema 0 2 0 0 0 0 0 0 0
Dimarts, 17.09.2019 Ultimate Team 1 - 5 Ipanema 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dimarts, 24.09.2019 Ipanema 3 - 1 Pet's Place 3 2 0 0 0 0 0 0 0
Dimarts, 01.10.2019 Ponso's 0 - 4 Ipanema 2 1 0 1 0 0 0 0 0
Dimarts, 08.10.2019 Ipanema 4 - 5 Real MTR 2 2 0 1 0 0 0 0 0
Dimecres, 23.10.2019 5 - 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Dimecres, 30.10.2019 5 - 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Divendres, 08.11.2019 4 - 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0
Partits totals 7 11 0 6 0 0 0 0 0

Estadístiques personals

Season Equip Jugats Punts MVP  Gols marcats  Penals marcats  Assistències   Gols rebuts  Gols rebuts mitjana  Gols Pròpia Porta  Targetes grogues  Doble targeta groga  Targetes vermelles 
Estiu 2019 Ipanema 10 10 11 0 8 0 0 0 0 0 0
Primavera 2019 Ipanema 12 3 5 0 2 0 0 0 1 0 0
Tardor 2018-2019 Ipanema 4 1 1 0 2 0 0 0 0 0 0
Tardor 2019-2020 Ipanema 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Estiu 2018 Exclusive Catering 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Estiu 2011 4 amigos 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Estiu 2012 Soledanos 8 9 5 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2012-2013 Recreativos Redondo 4 1 5 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2013 Recreativos Redondo 8 9 6 0 0 0 0 0 0 0 0
Estiu 2013 Recreativos Redondo 2 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2013-2014 Recreativos Redondo 4 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2014 Recreativos Redondo 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Estiu 2014 Recreativos Redondo 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2014-2015 Sporting Traumas 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2015 Sporting Traumas 5 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0
Tardor 2015-2016 Eléctrica Garrido 10 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2016 Eléctrica Garrido 14 11 11 0 0 0 0 0 1 0 0
Tardor 2016-2017 Eléctrica Garrido 11 6 12 0 0 0 0 0 0 0 0
Primavera 2017 Eléctrica Garrido 9 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0
Estiu 2017 La Orden de los Esenios 5 9 7 0 0 0 0 0 0 0 0
Total 114 63 89 0 12 0 0 0 2 0 0

Carrera com a jugador

Competició Temporada Equip Funció / Posició:
Grup 2 Estiu 2019 Estiu 2019 Ipanema Davanters
Grup 2 Primavera 2019 Primavera 2019 Ipanema Davanters
Grup 2 Tardor 2018-2019 Tardor 2018-2019 Ipanema Davanters
Grup 2 Tardor 2019-2020 Tardor 2019-2020 Ipanema Davanters
Grup 4 Estiu 2018 Estiu 2018 Exclusive Catering Davanters
Grup 1 Estiu 2011 Estiu 2011 4 amigos Migcampistes
Grup 6 Estiu 2012 Estiu 2012 Soledanos Migcampistes
Grup 5 Tardor 2012-2013 Tardor 2012-2013 Recreativos Redondo Davanters
Grup 5 Primavera 2013 Primavera 2013 Recreativos Redondo Davanters
Grup 5 Estiu 2013 Estiu 2013 Recreativos Redondo Davanters
Grup 5 Tardor 13-14 Tardor 2013-2014 Recreativos Redondo Davanters
Grup 5 Primavera 2014 Primavera 2014 Recreativos Redondo Davanters
Grup 3 Estiu 2014 Estiu 2014 Recreativos Redondo Davanters
Grup 2 Tardor 2014-2015 Tardor 2014-2015 Sporting Traumas Davanters
Play-off 2a Primavera 2015 Primavera 2015 Sporting Traumas Davanters
Play-Off 1a Tardor 15-16 Tardor 2015-2016 Eléctrica Garrido Davanters
Grup 1 Primavera 2016 Primavera 2016 Eléctrica Garrido Davanters
Grup 1 Tardor 2016-17 Tardor 2016-2017 Eléctrica Garrido Davanters
Grup 1 Primavera 2017 Primavera 2017 Eléctrica Garrido Davanters
Grup 4 Estiu 2017 Estiu 2017 La Orden de los Esenios Davanters

Sancionats

Estiu 2019
Jugador Equip Durada Finalitza
Miguel Arbona Gamundí Aluminios Sanz 1 Quarts de Final
Óscar Castro Pérez Aluminios Sanz 3 Final i 3r i 4t Classificat
Juan Manuel Martínez Snape Pet's Place 3 Final i 3r i 4t Classificat
Miguel A. Oliver Aguiló Llabrés Pocoví SL 2 Semifinals
Arnau Puig Colom Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Joshua A. Rojas Giraldo Parquesquina FC 3 Final i 3r i 4t Classificat
Carlos Steven Tabarés Patiño Aluminios Sanz 2 Semifinals
Miguel Vallespir Llasser The Lions Crew 1 Quarts de Final