• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Rivals: Bar Cine Club Carlos

Print 

Rivals Partits Guanyats Empatats Perduts Gols totals
Pet's Place 14 6 4 4 35 - 25
Ponso's 14 3 2 9 23 - 32
Sanudiet 12 5 2 5 25 - 20
Cafetería La Galería 7 3 2 2 17 - 14
A.D. Waterpolo 6 3 1 2 19 - 9
Alavés y No Vuelvas FC 6 3 0 3 15 - 11
La Roja 6 3 0 3 15 - 15
New Replay 6 1 3 2 10 - 14
Instalaciones Sapesa 5 1 1 3 9 - 13
Atlético Rafael 5 0 2 3 6 - 19
Jardines Jasa FC 4 0 1 3 6 - 18
Yates Mallorca 4 0 1 3 6 - 16
Sporting Traumas 3 1 2 0 8 - 6
Neodelfos 3 1 0 2 7 - 10
CD Palma 2 2 0 0 12 - 8
Insengardos-Corb Marí 2 2 0 0 10 - 1
Roulette 2 2 0 0 9 - 2
Aston Birra 2 2 0 0 7 - 1
Los Galacticos 2 2 0 0 6 - 3
Son Espartanes 2 2 0 0 6 - 3
Rustic-EasyRent 2 2 0 0 5 - 1
M.B. McCorhan 2 2 0 0 3 - 0
exclusivesail.com 2 1 0 1 7 - 8
Vía Alemania 2 1 0 1 6 - 5
Bricodepot 2 1 0 1 5 - 4
Croquetas F.C. 2 1 1 0 5 - 4
Feeling Home 2 1 1 0 5 - 3
Recreativos Redondo 2 1 0 1 5 - 4
Club Experto 2 1 0 1 4 - 9
Estrella Coja 2.0 2 1 1 0 4 - 1
Turtle Team 2 1 1 0 4 - 1
H2a Uniformes 2 0 1 1 6 - 7
Aluminios Morales 2 0 0 2 5 - 9
Mendopiso Inmo. 2 0 0 2 4 - 13
U.D. Delicatessen 2 0 1 1 3 - 6
F.C. Ambiciones 2 0 1 1 1 - 4
Werdes Bremen 2 0 1 1 1 - 2
Consell de Savis 1 1 0 0 5 - 3
Sanjo Crack-Gol 1 1 0 0 5 - 1
Bar Nou Terminal 1 1 0 0 4 - 1
Bar Can Tothom ECR 1 1 0 0 3 - 0
Falamos no campo 1 1 0 0 3 - 0
Xutipesca 1 1 0 0 3 - 1
Yo no he Seedorf 1 1 0 0 3 - 2
MTS Globe Team 1 0 0 1 3 - 6
ASG Asesores 1 0 0 1 2 - 3
Apaga y vamonos 1 0 1 0 1 - 1
BdP F.C. 1 0 0 1 1 - 4
Buzones Temple 1 0 0 1 1 - 2
Marisquería Galicia 1 0 0 1 1 - 2
Red's Palma 1 0 0 1 1 - 2
Rovellats 1 0 1 0 1 - 1
Tu hermana 1 0 0 1 0 - 3

Sancionats

Primavera 2018
Jugador Durada Finalitza
Xavier Aguilar Guanyabens 1 Quarts de final
Luís E. Alarcón Font -
Tybor Araujo Baffica 3 Final - 3r i 4t Classificat
Cristobal Sebastián Arenas Muntaner -
Ramiro Bibiloni Iso -
Marcos Emanuel Castro 1 Quarts de Final
Miguel Cifre Soria -
Alfonso Díaz Zaforas 1 Quarts de Final
Niculai Doru-Calin 1 Quarts de Final
Farid Echanghoufi Arazzouk 1 Quarts de final
José Luís González Bestard 1 Quarts de final
Jesús González Prieto -
Lautaro Guzmán 3 Final - 3r i 4t Classificat
Adrián Martínez Valenciano 1 Quarts de Final
Diego Hernán Oviedo Treibet -
Óscar Salamanca Blas 1 Quarts de Final
Antonio M. Salom Mascaró 3 Final - 3r i 4t classificat
Cristian Manuel Somoza del Llano 1 Quarts de Final
Juan José Tovar Garcías 1 Quarts de final
Darío Villar Budiño -