• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Apaga y vamonos

 Porters   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
  Gabriel Antonio Prieto Sánchez   Gabriel Antonio Prieto Sánchez   1 0 0 0 0 2 2,00 0 0 0 0
1 Christian Sánchez Sánchez   Christian Sánchez Sánchez   11 1 0 0 0 24 2,18 0 0 0 0
 Defenses   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
4 Alberto Ordónez López   Alberto Ordónez López   11 0 1 0 0 0 0,00 0 0 0 0
5 Juan Bautista Nicolau Vázquez   Juan Bautista Nicolau Vázquez   10 2 1 0 0 0 0,00 0 0 0 0
14 Miguel Llabrés Pujol   Miguel Llabrés Pujol   12 10 6 0 0 0 0,00 0 0 0 0
17 Gabriel-Florentin Stoica   Gabriel-Florentin Stoica   9 0 1 0 0 0 0,00 0 0 0 0
 Migcampistes   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
3 Aaron  Andrades Almodóvar   Aaron Andrades Almodóvar   9 0 2 0 0 0 0,00 0 0 0 0
6 Daniel Sánchez Sánchez   Daniel Sánchez Sánchez   2 0 1 0 0 0 0,00 0 0 0 0
8 Juan Ángel Bover Simón   Juan Ángel Bover Simón   2 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
9 Juan Ramón Acosta González   Juan Ramón Acosta González   9 0 4 0 0 0 0,00 0 0 0 0
88 Jordi Pujol Marba   Jordi Pujol Marba   11 13 7 0 0 0 0,00 0 0 0 0
 Davanters   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
7 Guillermo López Galindo   Guillermo López Galindo   7 4 4 0 0 0 0,00 0 0 0 0
10 Adrián Urquizas Bermúdez   Adrián Urquizas Bermúdez   12 20 24 0 0 0 0,00 0 1 0 0

Sancionats

Primavera 2018
Jugador Durada Finalitza
Xavier Aguilar Guanyabens 1 Quarts de final
Luís E. Alarcón Font -
Tybor Araujo Baffica 3 Final - 3r i 4t Classificat
Cristobal Sebastián Arenas Muntaner -
Ramiro Bibiloni Iso -
Marcos Emanuel Castro 1 Quarts de Final
Miguel Cifre Soria -
Alfonso Díaz Zaforas 1 Quarts de Final
Niculai Doru-Calin 1 Quarts de Final
Farid Echanghoufi Arazzouk 1 Quarts de final
José Luís González Bestard 1 Quarts de final
Jesús González Prieto -
Lautaro Guzmán 3 Final - 3r i 4t Classificat
Adrián Martínez Valenciano 1 Quarts de Final
Diego Hernán Oviedo Treibet -
Óscar Salamanca Blas 1 Quarts de Final
Antonio M. Salom Mascaró 3 Final - 3r i 4t classificat
Cristian Manuel Somoza del Llano 1 Quarts de Final
Juan José Tovar Garcías 1 Quarts de final
Darío Villar Budiño -