• Màxim Golejador
  • Porter menys golejat
  • MVP
  • Fairplay
  • Sancionats
  • Rànquing general
  • Estadístiques
  • Calendari Circuit 7c7
  • Palmarès
  • Historial

Print 

Estudiabaantes

 Porters   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
1 Santiago Alan Garcia Martinez   Santiago Alan Garcia Martinez   1 0 0 0 0 1 1,00 0 0 0 0
13 Albert Romero Cladera   Albert Romero Cladera   1 0 0 0 0 1 1,00 0 0 0 0
 Defenses   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
3 Jose Lopera Sainz   Jose Lopera Sainz   4 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
 Migcampistes   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
4 Marc Vidal Siquier   Marc Vidal Siquier   2 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
5 Andrés Contestí Berga   Andrés Contestí Berga   2 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
6 Carlos Torres Barba   Carlos Torres Barba   4 0 1 0 0 0 0,00 0 0 0 0
8 Francisco Miguel Machado Marco   Francisco Miguel Machado Marco   4 7 4 0 0 0 0,00 0 0 0 0
15 Manuel Herrera Jurado   Manuel Herrera Jurado   2 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
21 Agustin Jose Peluffo   Agustin Jose Peluffo   1 0 3 0 0 0 0,00 0 0 0 0
 Davanters   Jugats Punts MVP Gols marcats Penals marcats Assistències Gols rebuts Gols rebuts mitjana Gols Pròpia Porta Targetes grogues Doble targeta groga Targetes vermelles
7 Daniel Moll Romero   Daniel Moll Romero   4 3 3 0 0 0 0,00 0 0 0 0
9 David Escalas Gallego   David Escalas Gallego   2 0 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0
10 Miguel Ángel Capellá Sallens   Miguel Ángel Capellá Sallens   4 9 3 0 2 0 0,00 0 0 0 0
14 Victor Jose González Gomez   Victor Jose González Gomez   4 0 3 0 0 0 0,00 0 0 0 0

Sancionats

Tardor 2019-2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Rafael Alcaraz San José El Bandarra 2 Jornada 6
Carlos Berastain Munar El Bandarra 1 Jornada 5
Mariano Gastón Delrio U.D. Delicatessen 2 Jornada 4
José Nadal Perello Sollermar 1 Jornada 4
Eduardo Mauricio Pereyra Pena Los Galacticos 8 Jornada 11
Rafael Rey Cuenca Nottingham Prisas F.C. 1 Jornada 3
Vicenç Francesc Sastre Mora Sollermar 1 Jornada 4
Gabriel Terrasa Cantallops Celta de Vino 1 Jornada 4